لطفاً سیب زمینی نباشید !

هوالحق …

چند روزی هست که به جمله حضرت امام فکر میکنم ! “اگر این جمهوری اسلامی شکست خورد، اسلام مدفون می‌شود؛ دیگر خیال نکنید بعدها شما بتوانید دوباره یک کاری انجام بدهید. مسئولیت یک همچو مسئولیتی است “!

نه اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی در حال شکست است ؛ موضوع مسئولیت بزرگی است که بر گردن مسئولین یک کشور با نام اسلامی هست ! یعنی آقای رئیس جمهور ، آقای وزیر ، آقای… حواستان را جمع کنید این کشوری که حالا با دستان شما به پشت میز مذاکره رفته است ، حاصل خون دل خوردن و خون دادن های هزار هزار “مرد” است …!

حواستان باشد بخاطر سر افکنده نشدن “حزب”تان! هرچه که شد را قبول کنید!حواستان باشد من هم همچون رهبرم اجازه نخواهم داد با عزت کشورم بازی شود! این را بدانید اگر شما از رنج یک ملت چیزی نمی دانید ، ما خوب می دانیم که چه کشیده ایم ! می دانیم آنانی که با اخلاص چفیه بر گردن می انداختن برای حفظ این کشور چه ها کشیده اند ، که شماها برای مسائل دیگری چفیه بر گردن بیاندازی و جولان بدهی !

تجربه ثابت کرده است که مذاکره با آمریکا یعنی “بن بست‌ ” … همانطور که پیش بینی می شد …ولی شما به جای جستجوی کلیدِ حل مشکلات در کشور ، آن را در پای میز مذاکره جستجو کردید ، و فی الحال نیافته اید آن را … و در به در دنبال دری برای فرار می گردید …

ان شاالله آنقدر مرد خواهید بود که بیایید بگویید ، نشد ! نه اینکه بخواهید مظلومی را قربانی اهداف خود کنید! در آخر هم یاد سخن رهبر انقلاب می افتم که فرمود “كسانى كه دم از مذاكره با امريكا مى‌زنند، يا از الفباى سياست چيزى نمى‌دانند، يا الفباى غيرت را بلد نيستند؛ يكى از اين دو تاست”

 

 این روزها نه اصلاح طلب باید بود نه اصول گرا ! این روزها ؛ حزب فقط حزب روح اللهحزب روح الله بودن یعنی انقلابی بودن … این روزها انقلاب در حال صورت گرفتن است … حواستان باشد … یا علی بگویید و حرکت کنید

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *